Vánoční balení pečených čajů - Angrešt, Mango a Maracuja, Višeň, Aloe, Ananas, Moruše
Kód: 457




Související produkty
Detailní popis produktu
Angrešt se skořicí
Ananas s mátou
Dáváte přednost exotickým krajinám? Ananas s mátou vám připomene ty nejsladší chvilky na dovolené. K hlavní složce jsme přidali pro zvýraznění chuti kousky jablka, červeného rybízu a višně. Tato příchuť je vynikající jako horký nápoj, tak i ledový koktejl. Velmi oblíbený je u dětí.
Mango a maracuja s kardamomem
Višeň s kardamomem
Aloe se zázvorem
Příchuť pečeného čaje Levandule s višní je báječnou volbou pro všechny, kteří potřebují oživit svou fantazii. Čaj namixovaný s kousky jablek, višní, jahod a velkými ostružinami s levandulí v pozadí, dokonale vyváží chuť ovoce.
Moruše se skořicí
Moruše jsou občas mylně považovány za velké maliny. Pečený čaj Moruše se skořicí je namíchaný s malinami, červeným rybízem a jablkem, které spolu se skořicí vytvářejí nezapomenutelný chuťový zážitek. Čaj zalíváme horkou vodou, díky které se vůně ovoce příjemně rozvine do celé místnosti.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Dárkové balení |
---|---|
Záruka: | min. 1,5 roku |
Hmotnost: | 0.82 kg |
? Objem: | 360 ml |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.