Velkoobchod 2

Registrací do naší podnikatelské sekce získáte výhodnější velkoobchodní ceny!
 
Naši odběratelé
 
Gastro provozovny
Pokud vlastníte restauraci, bistro či kavárnu, naše produkty Vám zajímavým způsobem doplní nabídku jak letních, tak zimních nápojů.
 
Kamenné prodejny / Eshopy
Kromě pečených čajů velkoobchodně dodáváme i další oblíbené produkty, které se prodávají celoročně se zajímavou obrátkou a marží pro Vás.
 
Jak nakupovat za velkoobchodní ceny?
Prosíme vyplňte registrační formulář níže. Registrace do našeho B2B slouží pouze pro obchodníky, není určena koncovým zákazníkům.
 

 
 
Gastro provozovny:
Text banneru:
Pokud vlastníte restauraci, bistro či kavárnu, naše produkty Vám zajímavým způsobem doplní nabídku jak letních, tak zimních nápojů.
 
Úvodní foto - buď "no name" fotku interiéru bistra či restaurace  ... resp. tápu, nechám si rád poradit.
 
Texty  
 
Pečené čaje
Pečené čaje lidé milují a pravidelně se k nim vrací. Jejich hlavní sezóna je od začátku října do půlky března. Obsah malé jednorázové lahvičky obsluha jednoduše zalije horkou vodou. Alternativně je možné zákazníkovi nabídnout konvičku s horkou vodou, lahvičku s čajem a prázdnou skleničku a zákazník si čaj připraví sám. Pro obsluhu je příprava v obou variantách velmi jednoduchá. V nabídce máme 22 originálních příchutí, doporučujeme však vybrat si max 4 - 6 příchutí pro efektivnější skladovost. Rozdíl mezi VO nákupní a prodejní cenou Vám zaručuje zajímavou marži.
 
+ foto nápoje z pečeného čaje ideálne kde je nápoj + produkt od p. Přibylského (avšak pouze malé čaje - velké v tehle časti nechci - pro gastro jsou primarne určeny malé jednoporcové čaje, no fotce z vrchu je sice velký čaj, no kto to nezná, tak si myslím, že si to nespojí, je tam však hezký detail drinku) napr. tohoto typu
 
 
Matcha Tea
Matcha Latte s kapkou levandulového sirupu, matcha Iced Tea, matcha Gin&Tonic, matcha Ledová tříšť s mátou a limetkou, klasický horký matcha čistý, nebo radši s citrónem a se zázvorem?! To je jen pár příkladů, jak obohatit Váš nápojový lístek. Matcha nabízí nespočet různých kombinací jak horkých tak ledových. Výborně se páruje s alternativními mléky a bude skvěle vypadat na Vašem Instagramu :-). Máme bohaté zkušenosti s vlastním "matcha" gastro provozem a ročně absolvujeme desítky prezentací, festivalů a gastro eventů. Velmi rádi Vám individuálně poradíme, jak si přípravu co nejvíc zjednodušit a poradíme s vhodným výběrem nápojů na míru Vašemu konceptu a provozovně.
 
+ foto nápoje z matcha bud od p. Přibylského alebo z jiných fotek k matcha na GDiscu, 
napr. tohoto typu
 
 
  
 
 
Chai Latte David Rio
Kombinace černého nebo zeleného čaje a prémiového čerstvě mletého exotického koření. V nabídce máme kompletní nabídku této oblíbené značky. Do gastro zařízení doporučujeme zejména velké balení v dóze nebo v pytlích (oboje o obsahu 1814g). Příprava Chai Latte David Rio je velmi jednoduchá - směs stačí zalít horkou vodou nebo mlékem. Pro ještě krémovitější konzistenci doporučujeme spařit přímo tryskou z kávovaru. V zimě bude v kurzu hlavně klasické horké Chai Latte, v létě zase můžete experimentovat a nabídnout svým zákazníkům ledovou verzi. Rozhodně budete originální.
 
+ foto nápoje z Chai latte - zde foto od p. Přibylského nemáme, prosím teda o nejakú fotku nápoju chai latte pripomínajíci nápoj v restauraci.
 
Sirupy
Naše ovocné sirupy se vyznačují velkou hustotou a vysokým obsahem ovoce. Jsou ideální pro přípravu osvěžujících limonád na léto. Mezi nejoblíbenější příchutě patří rozhodně citron, limeta a máta či rakytník. Pokud chcete vsadit na klasiku, doporučujeme malinu, jahodu nebo lesní směs. Z bylinných neovocných sirupů nemůže chybět bezinka, levandule nebo lípa a citronová tráva.
 
+ foto nápoje ze sirupů od p. Přibylského
napr. tohoto typu
 
 
 
Yuzu
 
Asijský citrus yuzu je zpracován tradičním korejským postupem. Kůra a dužina ovoce je zakonzervovaná s medem a cukrem do podoby koncentrátu s kousky ovoce yuzu. Stačí povolit uzdu fantazii a Váš nápojový lístek rázem obohatíte o zajímavé položky. Osvěžující limonády na léto nebo horké nápoje v chladnějším počasí budou na Vašem lístku jedny z neprodávanějších položek. Doporučujeme také párování s alkoholem. Náš tip je např. Gin&Tonic s Yuzu anebo Yuzu Collins (yuzu, vodka, soda). Yuzu nabízíme ve 4 velikostech balení. Garantujeme trvanlivost min. 1 rok.
 
+ foto nápoje z yuzu příp. přípravy, pokud by se použivalo víc než jedna fotka p. Přibylského
napr. tohoto typu (zde je zachovaná postupnost - príprava -- > 1. drink -- > 2. typ drinku
 
 
  
 
--------
 
 
text pro
 
Kamenné prodejny / Eshopy
 
text banneru
 
Kromě pečených čajů velkoobchodně dodáváme další oblíbené produkty, které se prodávají celoročně se zajímavou obrátkou a marží pro Vás.
 
Pečené čaje
Pečený čaj se za dobu, za kterou je na trhu, stal velmi oblíbeným produktem. Jeho hlavní sezónou je období od října do půlky března, které samozřejmě vrcholí před Vánoci. Malé jednorázové 60 ml lahvičky se staly oblíbeným malým dárkem, ať už pro kolegy v práci nebo pro paní učitelku. Velké 430 ml sklenice pečeného čaje si zákazníci kupují pro svoji běžnou spotřebu. Z jedné sklenice je možné připravit až 10 šálků pečeného čaje. V nabídce máme 22 příchutí v obou velikostech balení a také exkluzivně pouze u nás 8 originálních příchutí s alkoholem. Pečený čaj je produkt, který má svého pravidelného zákazníka, je oblíbený a generuje tak rychlou obrátku. Garantujeme trvanlivost produktu min. 18 měsíců.
 
+ foto pečeného čaje , kde je hlavne produkt od p. Pribylského
 
  
 
 
Matcha Tea
Produkty značky Matcha Tea jsou na trhu přes 10 let a jsou čím dál tím oblíbenější. Rozhodně se nejedná pouze o chvilkovou "trendy" záležitost závislou na počtu PR článků v časopisech. Dokazuje to i velmi ojedinělý fakt, a to, že produkt Bio Matcha Tea Harmony byl již 6 krát v řadě zvolen "Produktem roku" v kategorii "čaje" v zákaznickém hodnocení na Heureka.cz. Každá šarže čaje je nejdřív zaslána na mikrobiologické testy a až teprve pak je balena ve vlastní bio certifikované balírně. Jednou z konkurenčních výhod je rovněž balení matcha do malých 2g sáčků, které chrání čaj před předčasnou oxidací a je pro zákazníka lehce přenositelné. Pro přípravu tak stačí jednoduše rozšejkovat tento sáček s vodou v šejkru nebo v láhvi. Vy jako obchodníci můžete prodávat zelený čaj matcha po jednotlivých porcích (sáčcích) nebo po celých baleních.

V nabídce máme rovněž velmi populární produkty z čaje matcha jako jsou snídaňové shaky, mandle v matcha čokoládě či nízkokasacharidové energetické tyčinky a také náčiní pro přípravu čaje matcha tradičním způsobem.

 
 
+ foto matcha , kde je i produkt od p. Pribylského, nebo vizuál - viz. tretí fotka (nahráno v Gdisk)
 
  
 
Chai Latte David Rio
Chai Latte od David Rio je mezi zákazníky pravděpodobně nejoblíbenější značkou nápoje chai. V Česku tuto značku zpopularizovala nabídka v oblíbené síti kaváren Costa Coffee, kde nabízejí 2 příchutě - Tiger Spice a Tortoise Green. Často se Vám stane, že Vám zákazník na prodejně sám řekne, že chai latte zná právě odtud. My Vám přinášíme rozšířenou nabídku příchutí přímo od David Rio. Pro retail na kamenných prodejnách doporučujeme zejména balení v 398g plechovkách (cca 17 porcí) nebo v balení po jednoporcových sáčcích.
 
 
Zde bych použil treba tenhle prehled příchutí od David Rio - nejběžnejší retailové balení
 
 
 
Sirupy
Konzistence našich sirupů je nezvykle hustá s vysokým podílem ovoce u ovocných příchutí a vysokým podílem bylinné složky u těch bylinných. Od sirupu takového, jaký si pamatuje každý z nás z dětství od babičky jsou téměř k nerozeznání. Z toho vychází i samotný název produktu a koncept balení. Sirupy neobsahují žádné chemické konzervanty, barviva či aromata a proto jsou zákazníky vyhledávané a velice oblíbené. Často se používají jako součást dárkových košů. Garantujeme trvanlivost min. 18 měsíců.
 
K sirupum, toho moc nemáme - zde me nic lepšího nenapada
 
 
Yuzu
Yuzu nabírá v poslední době čím dál tím víc na popularitě. Zejména v gastru se s tímto citrusem hodně pracuje, a to jak ve formě teplých nebo ledových nápojů, tak i v kuchyni. Samotná příprava je velmi jednoduchá, kdy stačí v podstatě nápojový koncentrát (yuzu, cukr a med) rozmíchat s vodou a skvělý osvěžující yuzu nápoj si tak zákazníci můžou lehce připravit doma. Yuzu přímo z Korei zpracované tradičním způsobem nabízíme ve velikostech balení 250g, 550g a 1000g. Trvanlivost garantujeme min. 12 měsíců.
 
  
 
 
----
Text: nad formulářem
 
Jak nakupovat za velkoobchodní ceny?
Prosíme vyplňte registrační formulář níže. Registrace do naší B2B sekce slouží pouze pro obchodníky, není určena koncovým zákazníkům.
 
 
*-povinné položky
 
- Email*
- Heslo*
- Heslo *(kontrola)
 
- ICO* - pozn. bude navázáno na Ares a predvyplní se automaticky políček - Název společnosti, Ulice a číslo domu, Město, PSČ, Země
- DIČ (pouze plátci DPH)
 
- Název společnosti
- Jméno a Príjímení*
- Telefon*
- Ulice a číslo domu
- Město
- PSČ
- Země
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz