Naši odběratelé – Kamenné prodejny / E-shopy

foto-1

Pečené čaje

Pečený čaj se za dobu, za kterou je na trhu, stal velmi oblíbeným produktem. Jeho hlavní sezónou je období od října do půlky března, které samozřejmě vrcholí před Vánoci. Malé jednorázové 60 ml lahvičky se staly oblíbeným malým dárkem, ať už pro kolegy v práci nebo pro paní učitelku. Velké 430 ml sklenice pečeného čaje si zákazníci kupují pro svoji běžnou spotřebu.

Z jedné sklenice je možné připravit až 10 šálků pečeného čaje. V nabídce máme 22 příchutí v obou velikostech balení a také exkluzivně pouze u nás 8 originálních příchutí s alkoholem. Pečený čaj je produkt, který má svého pravidelného zákazníka, je oblíbený a generuje tak rychlou obrátku. Garantujeme trvanlivost produktu min. 18 měsíců.

foto-2

produkt-roku-heureka produkt-roku-heureka produkt-roku-heureka produkt-roku-heureka produkt-roku-heureka produkt-roku-heureka

Matcha Tea

Produkty značky Matcha Tea jsou na trhu přes 10 let a jsou čím dál tím oblíbenější. Rozhodně se nejedná pouze o chvilkovou "trendy" záležitost závislou na počtu PR článků v časopisech. Dokazuje to i velmi ojedinělý fakt, a to, že produkt Bio Matcha Tea Harmony byl již 6 krát v řadě zvolen "Produktem roku" v kategorii "čaje" v zákaznickém hodnocení na Heureka.cz. Každá šarže čaje je nejdřív zaslána na mikrobiologické testy a až teprve pak je balena ve vlastní bio certifikované balírně. Jednou z konkurenčních výhod je rovněž balení matcha do malých 2g sáčků, které chrání čaj před předčasnou oxidací a je pro zákazníka lehce přenositelné.

Pro přípravu tak stačí jednoduše rozšejkovat tento sáček s vodou v šejkru nebo v láhvi. Vy jako obchodníci můžete prodávat zelený čaj matcha po jednotlivých porcích (sáčcích) nebo po celých baleních.

V nabídce máme rovněž velmi populární produkty z čaje matcha jako jsou snídaňové shaky, mandle v matcha čokoládě či nízkokasacharidové energetické tyčinky a také náčiní pro přípravu čaje matcha tradičním způsobem.

foto-3

Chai Latte David Rio

Chai Latte od David Rio je mezi zákazníky pravděpodobně nejoblíbenější značkou nápoje chai. V Česku tuto značku zpopularizovala nabídka v oblíbené síti kaváren Costa Coffee, kde nabízejí 2 příchutě - Tiger Spice a Tortoise Green. Často se Vám stane, že Vám zákazník na prodejně sám řekne, že chai latte zná právě odtud.

My Vám přinášíme rozšířenou nabídku příchutí přímo od David Rio. Pro retail na kamenných prodejnách doporučujeme zejména balení v 398g plechovkách (cca 17 porcí) nebo v balení po jednoporcových sáčcích.

foto-4

Sirupy 

Konzistence našich sirupů je nezvykle hustá s vysokým podílem ovoce u ovocných příchutí a vysokým podílem bylinné složky u těch bylinných. Od sirupu takového, jaký si pamatuje každý z nás z dětství od babičky jsou téměř k nerozeznání. Z toho vychází i samotný název produktu a koncept balení.

Sirupy neobsahují žádné chemické konzervanty, barviva či aromata a proto jsou zákazníky vyhledávané a velice oblíbené. Často se používají jako součást dárkových košů. Garantujeme trvanlivost min. 18 měsíců.

yuzu

Yuzu 

Yuzu nabírá v poslední době čím dál tím víc na popularitě. Zejména v gastru se s tímto citrusem hodně pracuje, a to jak ve formě teplých nebo ledových nápojů, tak i v kuchyni. Samotná příprava je velmi jednoduchá, kdy stačí nápojový koncentrát (yuzu, cukr a med) rozmíchat s vodou a skvělý osvěžující yuzu nápoj, který znají z kavárny, si tak zákazníci mohou koupit na doma a velice lehce připravit i sami. Yuzu přímo z Korei zpracované tradičním způsobem nabízíme ve velikostech balení 250 g, 550 g a 1000 g. Trvanlivost garantujeme min. 12 měsíců.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nebo napište kdykoliv
+420 607 721 965 Po-Pá: 09:00 - 16:00
velkoobchod@pecenecaje.cz když méně spěcháte

Jak nakupovat za velkoobchodní ceny?

Prosíme vyplňte registrační formulář níže. Registrace do našeho B2B slouží pro obchodníky, není určena koncovým zákazníkům.

 
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz